השירותים שלנו


הקורסים שלנו
קורס מנהלי אחזקה

מטרת הקורס:

כלים וידע לתפעול וניהול מערכות אחזקה מכנית. הקורס מלמד הבנה של תהליכים טכנולוגיים וניהוליים ונותן כלים מתקדמים להשגת יתרון תחרותי בשוק. מיועד לעובדי אחזקה ומנהלי אחזקה או מנהלים אחרים בתחומי התשתיות והאנרגיה וכן ליועצים חיצוניים בתחומי התפעול השונים.

 

החומר הנלמד:

ניהול:

ניהול אחזקה, ניהול צוות עובדים, אחזקה מונעת, אחזקת שבר, בחינת כדאיות כלכלית ועוד.

תחומי מכניקה:

משאבות, מערכות שאיבה, ציוד סובב, תרמודינמיקה.

תשתיות:

חשמל, אנרגיה, מכשור ובקרה, הנדסה אזרחית.

מערכות: 

קירור ומיזוג, צנרת ומתכות.

 

תנאי קבלה: מעבר ועדת קבלה.

משך זמן הקורס: 100 ש"א במתכונת של:

 לימודי יום, מפגש בשבוע (12 מפגשים) - הלימודים מתחילים ב- 08:30.

 לימודי ערב, 2 מפגשים בשבוע  (כ-20 מפגשים) - לימודים מתחילים ב- 17:00.

למסיימים בהצלחה תוענק תעודה מטעם מכון ד.י.מ. המכללה המובילה בצפון כבר מעל ל-25 שנים.

 

הרשמה לקבוצות ובודדים - לחץ כאן

 

קורס מנהלי אחזקה

ארגונים עוסקים בליבת העשייה, אבל נדרשים למערך אחזקה חזק, אמין ויציב, שיבטיח אורך נשימה לוגיסטי, תקינות תמידית וקיצור זמני תקלות, לכשיקרו.
לכן כל הארגונים הגדולים והבינוניים לרבות ארגונים מעולם הייצור והתעשייה נדרשים למנהלי אחזקה, אשר יאפשרו רצף שירותי מכשור מקצועי, מיכון וניהול מתקנים הדורשים אחזקה שוטפת ומבנית.

מנהל האחזקה הארגוני הוא תפקיד מגוון, אשר אין שני לו, ולמעשה בכל ארגון הוא מקבל צביון אחר, בהתאם לתעשייה, המתקנים וייחודיות הארגון.
למעשה, אפילו בארגוני הייטק נדרשים מנהלי אחזקה ארגונית בוגרי
קורס אחזקה מכנית , אשר יבטיחו את תקינות מערכות ומתקני הארגון, יטפלו במערכות תקולות, יוודאו הזמנת טכנאים מקצועיים כאשר נדרש לכך, ויפקחו על עבודתם ואיכות הביצוע.

בארגונים בעלי אופי יצרני ותעשייתי יותר, מנהלי האחזקה ייהנו מניהול מערך האחזקה, המורכב מטכנאים, הנדסאים, ואנשי שירות, שאמונים על תקינות מכונות המפעל וטיפול שוטף בהם.
ניהול שגרת טיפולים, הכרת רצפת הייצור, נקודות צוואר הבקבוק הרגישות בה, ניהול סיכונים, קבלת החלטות, קיצור זמני טיפול בתקלות וביצוע מעקב אחריהם, הם רק חלק משגרת היום, וההכשרה המקצועית הנרכשת.

בארגונים מסוימים, מעבר לאחריות הניהולית והתפעולית הכוללת, מנהל האחזקה הוא גם איש של עבודת כפיים, אשר צובר ידע וניסיון רב בתחומים של תחזוקת מבנים לרבות מנעולנות, שרברבות, הכרת מכלולים טכניים ועוד.
עם כל זאת, רוב רובו של התפקיד עוסק במאקרו, במכלול, לרבות ניהול פרויקטי אחזקה פשוטים ומורכבים כאחד, ניהול תקציבי האחזקה בארגון ועמידה בהם, הכרת תקני איכות, תכנון לוחות זמנים, יצירת קשר עם ספקים וקבלני משנה, הקמת חוזים, הכרת נהלי בטיחות בעבודה לרבות כיבוי אש, שמירה על איכות הסביבה, בטיחות במבני תעשייה וסביבות ייצור, הקפדה ואכיפה של נהלים אלו, וכמובן, ניהול כח אדם, יצירת מערך הדרכה שוטף ואיכותי עבורו, הנעת עובדים, פיתוח צוות והכרת דיני עבודה.

קורס ניהול / מנהלי אחזקה המקצועי בצפון .


"ד.י.מ ייעוץ והדרכה", ייעוץ ושירות לארגונים בתחומי הכשרות פנים ארגוניות, קורסים מקצועיים וימי עיון עבור העובדים וההנהלה לצורך שיפור יכולת טכניות, שימור ופיתוח יעיל ונכון. לקבלת פרטים נוספים, תיאום קורס ויצירת קשר, צלצלו 04-9886027

 


חפש באתר

חדשות

השאירו פרטים ונחזור אליכם

*שם
*שם משפחה
*מספר טלפון
*כתובת מייל
אני מתעניין ב:

img

הוסף אותי לרשימת הדיוור


img