השירותים שלנו


הקורסים שלנו
הנדסת איכות

מטרת הקורס:

כלים וידע לגבי הבטחת איכות ובקרת איכות של מוצרים. מהנדס איכות מתכנן את המוצר בקפידה, מפקח על תהליכי הייצור במפעל במטרה להבטיח את איכותו של המוצר, עמידתו בסטנדרטים הנדרשים התאמתו לכוונות היצרן ולדרישות הלקוחות.

 

-- ניתן לקבל את ההדרכות בשפות שונות או בתרגום סימולטני

 

הרשמה לקבוצות - לחץ כאן

 

קורס הנדסת איכות

שרשרת האספקה של המוצר מרגע שהוזמן ועד הרגע שהגיע אל בית הלקוח עוברת דרך חוליה חשובה עד מאוד, אשר משמשת כנקודת בקרה בטרם יציאת המוצר מהמפעל ובטרם קבלתו למלאי. חוליה זו היא מחלקת הנדסת האיכות. היא מבצעת בדיקות קפדניות של תהליכי ייצור ובודקת בתחנות השונות את המכלולים השונים, כחלקים נפרדים וכמקשה אחת באמצעות ציוד מכני וטכנולוגי.

אילו בדיקות איכות קיימות?
לכל תעשייה ובית עסק מדדים ואמות מידה שונות לבדיקת איכות בהתאם לחומר, למכלול ולדרישות השוק. בדיקות איכות ייעשו, במקרים רבים, באמצעות מיכון מקצועי שיבדוק את החוזק, המקוריות, העמידות והממדים של המוצר, אשר נדרשים להיות תואמים למפרט הטכני שלו.

קורס הנדסת איכות מכשיר את הסטודנטים לאתר ולזהות את הליקויים בתהליכי הייצור והתכנון, ולבצע בדיקות בכל שלבי הייצור, לרבות בדיקות חוזק, עמידות, חיבור תקין ועוד.
לימודי הקורס הם נדבך מעשי בטרם נדרש הסטודנט לגשת לבחינת ההסמכה למהנדסי איכות
CQE.

קהל היעד של הקורס הם עובדים ומנהלים בעלי השכלה של מהנדסים והנדסאים, העוסקים או מועמדים למשרות במחלקות אבטחת איכות בתעשייה.

תנאי הקבלה לקורס:
הכרה במקצוע- רישום בפנקס ההנדסאים, המהנדסים והאדריכלים, ו/או רישום בפנקס ההנדסאים והטכנאים.
מומלץ להגיע עם ניסיון מהתעשייה למען הטמעת החומר, באופן מטבי.

הקורס הוא מעשי, מחובר לשטח, לתעשיות הישראליות, ומצליח להמחיש את שיטות העבודה, הלך הרוח והתהליכים המקצועיים.
הנושאים הנלמדים בקורס חולשים על עקרונות הנדסת האיכות, מערכי אבטחת איכות המוצר, בקרת איכות סטטיסטית, השפעת הגורם האנושי על תוצאת האיכות, הסתברויות, ועוד.

בוגרי הקורס יוכלו לגשת לבחינות הסמכה להנדסת איכות, וליהנות ממגוון אפשרויות תעסוקה החל מסביבות ייצור גנריות ועד לתפקידי ייעוץ למטה החברה, בחברות עצמן, או בחברות מיקור חוץ.
מהנדסי איכות מעניקים ערך גבוה למערכי שרשרת אספקה, ייעול וחיסכון, בקרת ביצועים ותהליכים, ניהול מערכות, בקרות מלאי ועוד.

"ד.י.מ ייעוץ והדרכה", ייעוץ ושירות לארגונים בתחומי הכשרות פנים ארגוניות, קורסים מקצועיים וימי עיון עבור העובדים וההנהלה לצורך שיפור יכולת טכניות, שימור ופיתוח יעיל ונכון. לקבלת פרטים נוספים, תיאום קורס ויצירת קשר, צלצלו 04-9886027


חפש באתר

חדשות

השאירו פרטים ונחזור אליכם

*שם
*שם משפחה
*מספר טלפון
*כתובת מייל
אני מתעניין ב:

img

הוסף אותי לרשימת הדיוור


img