השירותים שלנו


הקורסים שלנו
נאמני בטיחות

מטרת הקורס:

נאמני הבטיחות הינם עובדים מוכשרים האמונים על הבטיחות והם חברי ועדת הבטיחות בארגון, ולכן יש חשיבות עליונה להכשיר עובדים ומנהלים, בכדי שיוכלו לתרום למלחמה על הבטיחות בעבודה!

 זקוקים לפרטים נוספים ?   חייגו עכשיו 04-9886027

הקורס מקנה כלים בעקרונות הבטיחות, ובאחריותו ובחשיבותו במערכת.

ניתן לערוך ולהתאים את הקורס גם בארגונכם, נא צרו קשר.

 

החומר הנלמד:

מושגי יסוד, עקרונות ומודלים בבטיחות

חוקים ותקנות

ארגון וניהול בטיחות וגהות בעבודה

ועדת בטיחות ותפקיד נאמן הבטיחות

ציוד מגן

גהות תעסוקתית ואיכות הסביבה

מיגון מכונות

כלי עבודה ידניים

אש וכיבוי אש

חומרים מסוכנים

 

משך זמן הקורס:

24 שעות – 3 מפגשים שבועיים.

ניתן לקיים גם מסלול מקוצר למנהלים של 16 ש"א 2-4 מפגשים (באתר הלקוח בלבד)


--- מכון ד.י.מ. מספק בנוסף יעוץ בתחום ---

 

הרשמה לקבוצות - לחץ כאן

 

safety.png

 

יעוץ בטיחות בעבודה

מכון ד.י.מ. מעניקה יעוץ והכשרות בתחום הבטיחות, עבודה מקצועית מתחילה ומסתיימת בבטיחות. ולמעשה, בטיחות ומקצוענות הולכות יד ביד.
לבטיחות יש נגיעה בכל תעשייה, מפעל, חנות, בית עסק, בית ומקום.
היא מבטאת את מידת הזהירות הננקטת לאור תרחישים עתידיים, שעלולים לגרום לחבלה ופגיעה בגוף ובנפש.

בטיחות מקיפה תחומים רבים:
אש והתקלחות, עבודה בגובה, עבודה בשילוב כלים כבדים, תעבורה ודרכים, עבודה עם מיכון מקצועי, ציוד הנדסי, נקיטת אמצעי זהירות לרבות ציוד מיגון תואם ומותאם אישית, הימנעות משהיה במרחבים רעילים ומחניקים, הכרת הסיכונים הכרוכים בעבודה עם חומרי תעשייה לרבות פיברגלס, מתכות וכדומה, וכלה נגיעה בתחומי הארגונומיה כמו הרמת משאות באופן תקין, ועוד.

יעוץ בטיחות בעבודה הוא שירות הניתן לבתי עסק, המעוניינים לשפר את רמת הבטיחות הארגונית שלהם, ונדרשים לבצע עבודת עומק ורוחב.
הייעוץ מתאים לעסקים בתחילת דרכם, ואף בשלב התכנון האדריכלי, ומסייע ליצור סביבת עבודה ידידותית ובטוחה.

במסגרת שירות ייעוץ בטיחות ניתן לקבל שירותים בתחום של ניתוח סביבת עבודה קיימת, איתור ומיפוי מפגעים ומתן פתרונות מעשיים ונגישים לשיפור מהיר של המצב הקיים.
מתן הדרכה פרטנית למאפייני הארגון, והכשרת אנשי צוות כנאמני בטיחות ארגונית במחלקות השונות, בנייתו, הגדרת תחומי אחריות וקידום מערך זה, שלו חלק נכבד בשמירה על שגרת בטיחות תקינה לרבות נהלי דיווח, אתראות, מילוי דוחות ומתן הדרכות שוטפות לעובדים חדשים.
מתן ייעוץ למנהלי הארגון בדבר תקשור נכון של פניות לרשויות בהיבט של כתיבת מיקוד הפניה, ניסוח והפנייה לגורם המתאים לטיפול בבעיה. ייעוץ זה חוסך בירוקרטיה רבה, שכן הוא ממקד את הבעיה, מציע פתרונות יישומים, ומתקשר את הפתרון המועדף על הארגון. מעבר לכך, הייעוץ מלמד רבות על דרכי התמודדות עתידית במקרים דומים.
מכון ד.י.מ מציע ייעוץ וליווי לאחר תאונות ותקריות בטיחותיות, בדבר ניהול משברים ארגוני, הכשרה מחדש של המערך, ותקשור נכון של פעולות מניעה למקרים דומים בעתיד.


"ד.י.מ ייעוץ והדרכה", ייעוץ ושירות לארגונים בתחומי הכשרות פנים ארגוניות, קורסים מקצועיים וימי עיון עבור העובדים וההנהלה לצורך שיפור יכולת טכניות, שימור ופיתוח יעיל ונכון. לקבלת פרטים נוספים, תיאום קורס ויצירת קשר, צלצלו 04-9886027

 


חפש באתר

חדשות

השאירו פרטים ונחזור אליכם

*שם
*שם משפחה
*מספר טלפון
*כתובת מייל
אני מתעניין ב:

img

הוסף אותי לרשימת הדיוור


img